BLOG

Korbo – klocki do budowania maszyn

Klocki to zabawka, którą w swoim pokoju posiada niemal każde dziecko. Kupujemy je na potęgę, myśląc, że to prezent doskonały. Możemy się jednak zdziwić, gdy nasz maluch po kilku dniach stwierdzi, że klocki to nuda. Nic dziwnego, jeśli w jego ręce trafiają nieustannie te same wielościany. W takiej sytuacji nawet niebywała dziecięca kreatywność może się wyczerpać. Co wtedy? Dla nas odpowiedź jest prosta – postaw na klocki konstrukcyjne!

Odkryj w dziecku pasję konstruowania!

Ta niezwykła zabawka sprawi, że na twoich oczach narodzi się mały inżynier, dla którego już od najmłodszych lat nauki techniczne będą fascynujące. Zestaw klocków Korbo to genialny prezent dla każdego małego majsterkowicza. Zabawa, która nigdy się nie nudzi, w końcu niesie ze sobą coś więcej – wprowadza maluchy w pasjonujący świat nauki. Podstawowe zasady techniki oraz współczesnej mechaniki nasza pociecha zdobędzie, bawiąc się. Brzmi cudownie? Lepiej być nie może.

W zestawie Korbo dziecko otrzymuje komplet klocków, które początkowo wydają się przedziwne. Gdy jednak zacznie poznawać ogrom możliwości, jakie dają mu te nietypowe kształty, nie będzie widać końca inżynierskich eksperymentów. Korbo Machine 61 pozwala na stworzenie nieziemskiego, siedmiokołowego pojazdu. Aby wprawić go w ruch, wykorzystać należy aż 19 kół zębatych, które wzajemnie się napędzają. To pierwsze poważne wyzwanie dla naszego małego inżyniera. Poradził sobie? To wcale nie oznacza końca zabawy! Wystarczy przełożyć kilka elementów, a nasz pojazd staje się nagle zupełnie inną maszyną. Możliwości jest tak wiele, że każdy majsterkowicz ma szansę na stworzenie swojej autorskiej, unikatowej konstrukcji.

Poznaj moc twórczego działania!

Wyobraźnia to niezwykle potężne narzędzie, dlatego zrób wszystko, by już na wczesnym etapie wspierać jej rozwój. Klocki konstrukcyjne będą do tego doskonałym narzędziem, które pomoże odkrywać świat oraz rozbudzać ciekawość. Zadbaj, by dzieciństwo twojej pociechy nie upłynęło przed ekranem telewizora, tableta lub smartfona. Rzućcie wyzwanie logicznemu myśleniu i poznajcie tajniki rządzące światem techniki.