• Polski
 • English

Korbo Hummer 25

 • Korbo Hummer 25
 • Korbo Hummer 25
 • Korbo Hummer 25
 • Korbo Hummer 25
 • Korbo Hummer 25
 • Korbo Hummer 25
 • Korbo Hummer 25
 • Korbo Hummer 25
 • Korbo Hummer 25
 • Korbo Hummer 25
Symbol: R.1402
Wiek: 4+
Rozmiar pudełka 15x13x6.3 cm
Zawartość:
A 4 x
B 6 x
C 6 x
D 4 x
E 1 x
F 4 x
INSTRUKCJA 1 x

Korbo Hummer 25 to jedna z wielu niesamowitych zabawek, jakie można znaleźć w naszej bogatej ofercie klocków konstrukcyjnych. Przedstawiony tu zestaw, składający się z 25 elementów, to uniwersalna, dostarczająca mnóstwo frajdy, a przy tym wszechstronnie rozwijająca zabawka skierowana do dzieci w wieku 4+. Doskonale sprawdzi się jako wytrzymały i bezpieczny prezent zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki.

Zestaw klocków Korbo

Zestaw Korbo Hummer 25, jak wskazuje sama jego nazwa, składa się z 25 elementów w żywej kolorystyce. W sprzedaży dostępne są zabawki w wersji: zielonej, żółtej, pomarańczowej, szarej, niebieskiej oraz czerwonej, zamknięte w wygodnym kartonowym opakowaniu. Przykuwające wzrok i łatwe w łączeniu ze sobą elementy, dają możliwość tworzenie niesamowitych konstrukcji, jakimi są pojazdy z oponami na kołach zębatych. Dzięki tym właśnie kołom i specjalnym korbkom, maluch może wprawić wzniesioną przez siebie konstrukcję w ruch. Zestaw Hummer 25 idealnie sprawdzi się zarówno podczas zabawy w pokoju malca, jak i w trakcie zabaw wodnych. Prezentowane przez nas klocki Korbo to pewność funkcjonalności i kompatybilności z innymi zestawami w ofercie, co gwarantuje jeszcze więcej radości dla każdego szkraba.

Klocki konstrukcyjne – dlaczego warto?

Wybór odpowiednich zabawek dla dziecka, zwłaszcza w czasach, gdy sklepowe półki uginają się od setek kolorowych produktów, to spore wyzwanie dla rodziców. Klocki Korbo stanowią odpowiedź na potrzeby i oczekiwania tych z nich, którzy poszukują produktów, które jednocześnie bawią i uczą. Zestaw Korbo Hummer 25 to idealny dowód na to, że zabawki edukacyjne pochłaniają dzieci na długie godziny, wspierając przy tym ich prawidłowy rozwój.

Zestaw klocków zachęca najmłodszych do kreatywnego i logicznego myślenia, stymuluje zmysły wzroku i dotyku oraz rozwija wyobraźnię przestrzenną i pomysłowość malucha. To jednak nie wszystko, bo zabawa klockami konstrukcyjnymi stanowi też świetny trening koncentracji i cierpliwości. Nie bez znaczenia jest przy tym świetne ćwiczenie zdolności manualnych i koordynacji ruchowej oraz synchronizacja prawej i lewej półkuli mózgu, co odgrywa ważną rolę w prawidłowym rozwoju każdego czterolatka, do którego skierowany jest zestaw klocków konstrukcyjnych. Dodajmy do tego jeszcze nauką zasad działania i wykorzystania kół zębatych w mechanice oraz podstawowych zasad fizyki. Świetna zabawa i uśmiech na twarzy malucha gwarantowane!

Klocki Korbo – gwarancja jakości

Konstrukcyjne klocki Korbo bawią i uczą dzieci w kraju i za granicą już od 2016 roku. Produkowane są w oparciu o wieloletnie doświadczenie firmy w pracy z najmłodszymi. Dzięki temu w ręce pociech trafiają starannie zaprojektowane i wykonane z dbałością o najmniejsze detale zestawy, takie jak Korbo Hummer 25. Wysoka jakość produktów i edukacyjne walory produktów naszej marki zostały nagrodzone prestiżową nagrodą Dobrej Marki i tytułem Zabawki Roku 2016.

Dla wygody rodziców, umożliwiamy zakup naszych produktów zarówno drogą internetową w sklepie online, jak również w wielu sklepach stacjonarnych z artykułami dziecięcymi. Zachęcamy do skorzystania z naszej bogatej oferty, a w szczególności do zakupu oryginalnego zestawu Korbo Hummer 25!

Rodzaj pakowania: Karton zbiorczy
Ilość w kartonie zbiorczym: 36 szt.
Wymiar kartonu zbiorczego: 60x40x21 cm
Waga kartonu zbiorczego: 11.37 kg

Wszystkie filmy, teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszelkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim firmy REMI s.c. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia firmy REMI s.c. jest zabronione.

Ostrzeżenie: Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Małe części. Ryzyko zadławienia.