• Polski
  • English

Korbo Machine 61

  • Korbo Machine 61
  • Korbo Machine 61
  • Korbo Machine 61
  • Korbo Machine 61
  • Korbo Machine 61
  • Korbo Machine 61
  • Korbo Machine 61
Symbol: R.1403
Wiek: 4+
Rozmiar pudełka 19.8x16.2x18.3 cm
Zawartość:
A 19 x
B 20 x
C 11 x
D 3 x
E 1 x
F 7 x
INSTRUKCJA 1 x

Z dumą prezentujemy zestaw Korbo Machine 61, dostępny w naszej bogatej ofercie klocków konstrukcyjnych. Wieloelementowy zestaw to doskonała propozycja dla wprawionych konstruktorów, poszukujących budowlanych wyzwań. Niezwykle uniwersalna, przykuwająca wzrok intensywną kolorystyką i rozwijająca zabawka skierowana jest do dzieci od 4 roku życia. Będzie ona świetnym prezentem urodzinowym lub świątecznym, jak i podarunkiem bez okazji – zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki, którym dostarczy mnóstwo radości!

Zestaw klocków Korbo

Zestaw Korbo Machine 61, jak wskazuje sama jego nazwa, składa się z 61 elementów w żywej kolorystyce. Żółto-szare klocki konstrukcyjne pozwalają na wzniesienie fantastycznego pojazdu, wyposażone w opony na kołach zębatych. Dzięki nim i specjalnym korbkom, mały budowniczy może wprawić swoją konstrukcję w ruch.

Zamknięte w wygodnym opakowaniu klocki, są wyjątkowo łatwe w łączeniu, w pełni bezpieczne dla czterolatków i przy tym niezwykle rozwijające. Równie świetnie spełnią swoje zadanie podczas zabawy w zaciszu pokoi, jak i w trakcie zabaw w wodzie. Ogromną zaletą zestawu, poza walorami edukacyjnymi, jest też jego kompatybilność z innymi produktami, jakie można znaleźć w naszej ofercie.

Klocki konstrukcyjne – dlaczego warto?

Wybór odpowiednich zabawek dla czterolatka to nie lada wyzwanie dla jego rodziców i bliskich. Wszystkim poszukującym oryginalnych zabawek, które bawią i jednocześnie, polecamy klocki konstrukcyjne Korbo. Zestaw Machine 61 to doskonały przykład zabawki zajmującej malucha na długie godziny i jednocześnie wspierającej jego właściwy rozwój.

Oferowane przez nas klocki zachęcają przede wszystkim do kreatywnego myślenia, stymulują zmysły i rozwijają wyobraźnię przestrzenną dziecka. Zabawa klockami konstrukcyjnymi to też doskonały trening cierpliwości, koncentracji i precyzji. A przy tym – idealne ćwiczenie umiejętności manualnych i synchronizacji prawej i lewej półkuli mózgowej. Czterolatkom, którym dedykujemy zestaw, dostarcza on też wiedzy o zasadzie działania kół zębatych i podstawowych prawach fizyki.

Klocki Korbo – gwarancja jakości

Klocki konstrukcyjne Korbo produkujemy w Polsce od 2016 roku, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu w pracy z najmłodszymi. Nasze wytrzymałe i bezpieczne zabawki, w tym zestaw Korbo Machine 61, bawią i uczy maluchy w kraju i za granicą, zyskując również sympatię samych rodziców.

To z myślą o ich oczekiwaniach i potrzebach dzieci, w ręce klientów oddajemy starannie zaprojektowany i wykonany z dbałością o najmniejsze detale zestaw do wprawienia w ruch. Wysoką jakość produktów i edukacyjne walory produktów naszej marki nagrodzono prestiżowymi tytułami Dobrej Marki i Zabawki Roku 2016.

Zachęcamy do skorzystania z naszej bogatej oferty oryginalnych zabawek dla małych konstruktorów. Umożliwiamy wygodny zakup klocków, zarówno drogą internetową w sklepie online, jak również w wielu sklepach stacjonarnych z artykułami dziecięcymi.

Rodzaj pakowania: Karton zbiorczy
Ilość w kartonie zbiorczym: 12 szt.
Wymiar kartonu zbiorczego: 60x37.5x34 cm
Waga kartonu zbiorczego: 7.13 kg

Wszystkie filmy, teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszelkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim firmy REMI s.c. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia firmy REMI s.c. jest zabronione.

Ostrzeżenie: Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Małe części. Ryzyko zadławienia.