• Polski
  • English

Korbo Technix 122

  • Korbo Technix 122
  • Korbo Technix 122
  • Korbo Technix 122
  • Korbo Technix 122
  • Korbo Technix 122
  • Korbo Technix 122
  • Korbo Technix 122
Symbol: R.1410
Wiek: 5+
Rozmiar pudełka 26x18.4x24.3 cm
Zawartość:
A 30 x
B 27 x
C 20 x
D 16 x
E 7 x
F 6 x
H 2 x
I 2 x
J 2 x
K 2 x
L 8 x
INSTRUKCJA 1 x

We współczesnym świecie, tak bardzo zdominowanym przez urządzenia elektroniczne, telefony, tablety, komputery, konsole do gier i inne, dzieci potrzebują zabawek, które dostarczą im dodatkowych bodźców. Nowoczesne zabawki muszą pobudzać wyobraźnie oraz jednocześnie bawić i uczyć. Te zadania spełnić mogą tylko innowacyjne zabawki marki Korbo. Główną ideą, jaka przyświeca produktom naszej marki jest „pomyśl, zbuduj, zakręć”. Zabawki Korbo zapewniają doskonałą rozrywkę oraz pozytywnie stymulują i wpływają na wiele aspektów rozwoju dziecka. Nowość w ofercie firmy, to klocki Korbo Technix - zaawansowany zestaw dedykowany dzieciom od piątego roku życia.

Korbo Technix - zabawa i edukacja w jednym

Ekipa Korbo, w tym konstruktorzy, stawiają sobie istotny cel - bawić i uczyć najmłodszych. Każdy zestaw klocków Korbo pozwala na budowę konstrukcji w taki sposób, by za pomocą korby wprawić ją w ruch. Zestaw Korbo Technix to idealna zabawka dla dzieci od piątego roku życia. Umożliwia on tworzenie zaawansowanych budowli, w tym skomplikowanych systemów. Dlatego też klocki konstrukcyjne Korbo Technix to zabawka, która zapewnia doskonałą zabawę dzieciom oraz rozwija je w wielu aspektach.

Zabawa tym zestawem świetnie rozwija wyobraźnię dziecka, w tym wyobraźnię przestrzenną. To jednak nie wszystko. Bawiąc się klockami Technix dziecko poznaje zasady fizyki, dające podstawy mechaniki, a także pojęcia matematyczne i prawidłowości, jakie rządzą przedmiotami codziennego użytku. Zabawki te zmuszają do logicznego myślenia oraz świetnie je rozwijają, co z pewnością zaowocuje w przyszłości.

Wielopoziomowy rozwój z Korbo Technix

Klocki Korbo pozytywnie wpływają także na rozwój motoryki, w tym małej motoryki. Wielość elementów oraz konieczność ich dopasowania w procesie budowania konstrukcji perfekcyjnie ćwiczy palce najmłodszych oraz zwiększa ich sprawność.

Wysypując klocki z pudełka najmłodsi muszą także dobrze się skupić i wyszukiwać odpowiednich klocków koniecznych do postawienia budowli. Dzięki temu u dzieci rozwijana jest spostrzegawczość oraz wiele innych umiejętności. Budowanie z klocków to często także szkoła cierpliwości, samozaparcia oraz dążenia do wyznaczonego celu. Nierzadko potrzeba wielu godzin, by ukończyć wymarzoną konstrukcję. Dziecko docenia i uświadamia sobie wartość pracy i starań koniecznych do osiągania celów.

Klocki konstrukcyjne Korbo Technix rozwijają również kompetencje językowe i komunikacyjne poprzez zabawę, czy to z rówieśnikami, czy z dorosłymi, w której porozumiewanie się służy osiąganiu wspólnych efektów. Dzieci uczą się również rozpoznawania kształtów i kolorów.

Niezwykle cenną możliwością, jaką dają klocki Korbo Technix, jest wprawianie budowli w ruch za pomocą korby. Dzięki innowacyjnemu systemowi wybudowane dzieło porusza się, co umożliwia najmłodszym poznanie zasad działania przekładni oraz innych ważnych technologicznych reguł. Zabawka ta może więc pobudzić cenne zainteresowania. Klocki Korbo to idealny prezent dla małych majsterkowiczów i przyszłych konstruktorów.

Doskonała zabawa - fenomen od pokoleń

Klocki łączą małych i dużych od setek lat. Obecne rozwiązania technologiczne pozwalają na tworzenie zabawek, które tylko zwiększają możliwości rozrywki oraz ubogacają ją o cenne walory edukacyjnie pozytywnie stymulując rozwój dziecka w wielu sferach, od fizycznych po psychiczne i intelektualne.

Zabawa klockami integruje i łączy pokolenia. Klocki Korbo Technix to idealna odskocznia od codzienności pozwalająca spędzanie czasu w sposób kreatywny i owocny rodziców z dziećmi. Tak budować można nie tylko różnorodne konstrukcje, ale także silniejsze więzi. Prawdziwą rewelacją jest fakt, że klocki Korbo nie nudzą się.

Ze względu na nieograniczone możliwości konstrukcyjne, zarówno dzieci, jak i rodzice chętnie wracają do tworzenia wspólnych budowli. Korbo oferuje wiele różnorodnych zestawów dedykowanych różnym grupom wiekowym.

Dzięki pełnej kompatybilności, klocki Korbo z różnych zestawów idealnie do siebie pasują, co zwiększa możliwości zabawy i budowy wspaniałych konstrukcji. Ograniczeniem jest wyłącznie wyobraźnia bawiących się i budujących z klocków Korbo.

Zestawy Korbo Technix - doskonała jakość produktów

Klocki Korbo Technix to oryginalne zestawy, których wielką wartością jest najwyższa jakość wykonania. Komplet ten daje o wiele większe możliwości konstrukcyjne młodym budowniczym. W pudełku znajdują się dwa rodzaje kół zębatych (małe oraz duże koła zębate), korbki, a także różne śmigła i cięgna.

Zestawy Technix pozwalają na budowę zaawansowanych budowli, które mogą być wprawiane w ruch. Dodawana do zestawów instrukcja jest bardzo dobrą inspiracją w tworzeniu budowli oraz wprowadza dzieci w tajniki zasad mechaniki. Klocki Korbo umożliwiają dziecku namacalne poznanie prawideł, z których korzysta się na co dzień, a także prowokują pytania i pobudzają do działania.

Zabawki Korbo to efekt pracy najlepszych inżynierów, którzy dogłębnie przemyśleli ideę klocków i nadali jej nowego wyrazu. W efekcie powstał produkt o prawdziwej inżynierskiej precyzji wykonania, który umożliwia doskonałą zabawę oraz naukę. W zestawie Korbo Technix 122 znajdują się 122 elementy wykonane z mocnego tworzywa - doskonałego rodzaju plastiku.

Najlepsze gatunkowo surowce wykorzystywane w produkcji klocków Korbo sprawiają, że zabawki są odporne na wiele czynników, w tym uszkodzenia mechaniczne. Fakt ten sprawia, że klocki konstrukcyjne Korbo będą służyć przez długi czas. Te wszystkie parametry czynią z klocków marki Korbo zabawkę idealną. Świadczą o tym również opinie rzeszy zadowolonych użytkowników.

Zostań konstruktorem już dziś!

Klocki konstrukcyjne Korbo to zabawka na miarę dzisiejszych czasów - nowoczesna i zaspokajające potrzeby dziecka. Zestawy klocków pozytywnie wpływają na rozwój najmłodszych, kształtują ich oraz dostarczają najlepszej rozrywki. Firma Korbo oferuje kilkanaście rodzajów zestawów sprofilowanych pod względem tematycznym.

W zależności od wybranej opcji w pudełku znajduje się różna ilość elementów, w zróżnicowanych kolorach oraz ze specjalnymi dodatkami pozwalającymi na tworzenie ciekawych budowli. Z Korbo Technix najmłodsi mogą poznawać tajniki technologii, zgłębiać wiedzę, pobudzać wyobraźnię oraz doskonale się bawić.

Korbo - pasja i wiedza gwarantem sukcesu

Zabawki Korbo to przede wszystkim świetna frajda oraz pełen uniwersalizm. Tymi klockami bawić się mogą zarówno dorośli, jak i dzieci, a stawiając najróżniejsze konstrukcje i wprawiając je w ruch pracować na wspólny sukces. Klocki Korbo to zabawka z wizją, w której idea, dogłębny namysł oraz wyznaczone ważne cele pozwoliły na osiągnięcie sukcesu - stworzenie produktu, który zapewnia najwyższy poziom satysfakcji i zabawy jednocześnie edukując i pobudzają ciało i umysł najmłodszych.

Firma od niemal trzech dekad działa na polskim rynku udoskonalając swoje pomysły i dostarczając najwyższej jakości produktów zadowalających nawet najbardziej wymagających klientów - dzieci, które z ochotą i zaangażowaniem korzystają z możliwości jakie dają im klocki konstrukcyjne Korbo.

Na sukces kloców Korbo składa się pasja każdego członka zespołu oraz wiedza i doświadczenie uzyskiwane przez lata pracy z dziećmi w różnych jednostkach edukacyjnych (przedszkola, szkoły). Dzięki temu klocki Korbo w pełni odpowiadają na potrzeby najmłodszych i są doceniane nie tylko przez dzieci i pedagogów w wielu placówkach w Polsce, ale także za granicami kraju.

Klocki konstrukcyjne Korbo bawią, uczą, łączą pokolenia oraz wywołują uśmiech dziecka także w Czechach, Niemczech, Holandii, Hiszpanii, Grecji, Rosji oraz w dalekim Dubaju.

Zestawy Korbo to efekt pracy najlepszych inżynierów, którzy w wytwarzaniu korzystają z najlepszych jakościowo oraz w pełni bezpiecznych materiałów. Klocki z każdego zestawów są ze sobą kompatybilne, przez co zestawy można łączyć, by z ich wykorzystaniem tworzyć najbardziej śmiałe konstrukcje. Korbo to nowatorskie klocki gwarantujące najwyższy poziom zabawy oraz rozwój dzieci.

Rodzaj pakowania: Karton zbiorczy
Ilość w kartonie zbiorczym: 1 szt.
Wymiar kartonu zbiorczego: 53x38x50,5
Waga kartonu zbiorczego: 9,3 kg

Wszystkie filmy, teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszelkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim firmy REMI s.c. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia firmy REMI s.c. jest zabronione.

Ostrzeżenie: Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Małe części. Ryzyko zadławienia.